Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Viza flotant
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Viza flotant

De ce am nevoie,sau ce trebuie sa fac sa obtin o viza de flotant (la tara unde am copilarit si am crescut,la casa parinteasca),mentionez ca ambii parinti au decedat si nu am facut taxa de succesiune,suntem 4 frati din care unul locuieste in casa parinteasca.

Multumesc anticipat =D>
Daca parintii dvs au detinut calitatea de proprietari asupra bunului imobil,trebuie initial sa dezbateti succesiunea dupa parintii dvs
ynocentta, utilizator