Forum Discuţii contabile şi ... Achiziţii şi livrări ... Factura Germania
Discuție deschisă în Achiziţii şi livrări intracomunitare

Factura Germania

Buna ziua
Am un abonament lunar de legislatie cu o firma din Germania. Pana luna trecuta am primit factura fara TVA. Luna aceasta, cu TVA (24%). Ce este de facut? Se mai face taxare inversa.
nu
le comunicati parti germane codul de tva valid in vies si trebuie sa va factureze fara tva.