Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Nerespectarea unei Hotarari judecatoresti privind,, ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Nerespectarea unei Hotarari judecatoresti privind,, Obligatia de a face,,

Primaria comuna GGG nu mi-a raspuns cererilor facute pentru obtinerea unui loc de casain termenul legal. Am actionat in instanta primaria GGG instanta a hotarat ca primaria sa-mi raspunda in termen de 30 zile. Hotararea a ramas definitiva trecand cele 15 zile de recurs. Au trecut si cele 30 zile stabilite de instanta de judecata. Primaria tot nu da raspuns chiar dac exista hotarare de instanta . Ce este de facut ? Eu stiu de ce nu vor sa raspunda... banuiesc ca se baga singuri in altele si pentru aceasta evita raspunsurile scrise. Rog sfat ce este de facut ? La cine sa ma apelez legal ca acesta primarie sa raspunda scris ?
Apelati la instanta.
~ Conținut șters la cerere ~