Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Termen de depunere declaratia 100
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Termen de depunere declaratia 100

As vra sa stiu in 2011 declaratia 100 se depunea trimestrial sau lunar? Multumesc!
La ce obligatii de declarare va referit? D100 se depune lunar/trimestrial sau cand exista obligatii de declarat.