Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... jurist angajat la Cabinet Individual de Insolventa?
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

jurist angajat la Cabinet Individual de Insolventa?

Buna ziua,

Cu respect as dori sa ma lamuriti intr-o problema, Cabinetul Individual de Insolventa poate angaja consilier juridic?
Contractele de colaborare - conventiile civile - pot fi incheia numai pentru activitati ocazionale.
daca sunt angajata la o alta societate cu cim, pot lucra cu contract de colaborare si cu un CII?
Da, puteti cumula venituri din mai multe contracte.