Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Obtinere permis de conducere, persoana eliberata ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Obtinere permis de conducere, persoana eliberata conditionat

Buna ziua,
As dori sa stiu dupa cat timp poate obtine permisul de conducere o persoana eliberata conditionat.?Multumesc
Daca nu a fost condamnat pentru infractiuni la regimul circulatiei pe drumurile publice poate obtine permisul imediat.