Forum Discuţii juridice Executare silită cenzurare chelt. executare silita NCPC
Discuție deschisă în Executare silită

cenzurare chelt. executare silita NCPC

Am inaintat o cerere de intoarcere a executarii silite si vreau sa cenzurez si chelt de executare. Mi s-a inaintat de la executor o incheiere cu chelt estimate si atat. Am insistat sa-mi trimita defalcat si pauza. Instanta a cerut dosarul de executare si executorul imi cere mie 2 ron pe pagina ceea ce este evident exagarat. Cum pot proceda?
Intr-adevar,este exagerat dar daca, nu veti plati execuorului cei 2 ron/pag.nu veti primi copiile xerox,instanta nu poate cenzura aceste costuri.
Buna ziua. M-am prins de asta. Cum pot sa vad doar cheltuielile de judecata defalcate?