Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare teren agricol cu PV de punere in posesie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare teren agricol cu PV de punere in posesie

detin o suprafata de teren agricol pentru care nu am titlu de proprietate,ci numai procesul verbal de punere in posesie.pot vinde aceasta suprafata de teren?

radianachim a scris:

detin o suprafata de teren agricol pentru care nu am titlu de proprietate,ci numai procesul verbal de punere in posesie.pot vinde aceasta suprafata de teren?