Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise post

Rugaminte: daca ma poate ajuta cineva cu fisa post pentru economist si pentru tehnician service as fi recunoscatoare.
Multumiri anticipate ;)
cirmos79@yahoo.com
Am mare nevoie pentru fise post persoane serviciu inventariere, scoateri din functie, casari, dezmembrari etc.
multumesc
iti recomand un site care stiu sigur ca sunt acolo...dar nu prea as vrea sa il pun pe forum sa nu dea nenea administratoru in mine ca fak reclama :P ma intelegi :P ....:D prv me ;)
...pai ... pot primi la salbatecu_neagu@yahoo.com.
multumesc mult!!!
ma bucur ca am putut sa ajut :D o sa trimit pe mail pana duminica seara cel tarziu :)
Multumesc!
Mai astept... inca!
Cu bine!