Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contracte de arendare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contracte de arendare

Este legal ca un contract de arendare sa fie redactat bilingv, in situatia cand una dintre parti este cetatean strain?
~ Conținut șters la cerere ~
Nimica nu este impotriva!Numai sa fie certificat de un traducator autorizat!