Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... pagina de Facebook
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

pagina de Facebook

Buna ziua,

detin o pagina pe o retea de socializare. Se numeste Comuna X
Am primit un mail de la primarie sa imi schimb numele paginii de FB pentru ca
Comuna X este persoana juridică ce reprez administrativ X

Nu pot schimba numele ca nu ma lasa reteaua de socializare. Deci ori sterg pagina ori sunt prostul lor fiind la dispozitia lor ca voluntar, ca pe vremea raposatului.

Ce ma sfatuiti sa fac ?
numele se poate schimba, cautati cu atentie pe site-ul respectiv. in caz contrar, stergeti pagina.