Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Hotararea 3522/1953
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Hotararea 3522/1953

TATAL MEU A FOST IMPROPRIETARIT IN BAZA DECRETULUI NR 444/1953 SI A HOTARARII CONSILIULUI DE MINISTRI NR 3522/1953 IN MOD GRATUIT SI LIBER DE ORICE SARCINI CATRE STAT SI COMUNA ,CU O SUPRAFATA DE 2 HA SI 75 MP TEREN ARABIL.
'ANUL ACESTA A GASIT ACTUL DE PROPRIETATE SI A MERS LA PRIMARIA DE DOMICILIUL PAMANTULUI SI I-A SPUS CA NU POATE SA-I DEA PAMANTUL INAPOI ,CA TREBUIA SA FACA CERERE DE RESTITUIRE PANA IN ANUL 2007 SAU 2008.
VA ROG SA-MI COMUNICATI DACA EXISTA POSIBILITATEA LEGALA DE A INTRA IN POSESUIA LUI.
VA MULTUMESC.
Nu. Ati depasit toate termenele legale ult pentru a mai putea cere acum ceva.
cu stima, cassy