avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 927 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... consultanta si reprezentare pentru infiintare club ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

consultanta si reprezentare pentru infiintare club sportiv

buna seara

as dori sa stiu cine ar putea sa ma ajute in schimbul unui onorariu decent(eventual cu reducere pentru student) sa infiintez un club sportiv in Bucuresti.
mentionez ca am inceput demersurile de una singura cu cererea pentru denumirea clubului, si interesarea de act constitutiv si statut dar de aici am nevoie de ajutor.

multumesc
Cel mai recent răspuns: Av. NICULESCU-GORPIN , Avocat 23:32, 16 Iulie 2009
ne puteti da detalii despre clubul dorit? cum ati vedea organizarea lui discipline practicate etc.
Doriti sa si inscrieti Clubul in Federatia de gen?
Va putem ajuta cu amandoua operatiunile.
Cu stima,
Av. Niculescu-Gorpin

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Denumire asociatie roxy_dancer007 roxy_dancer007 Data post: Luni, 13 Iulie 2009, 10:53 Subiect: intrebare denumire asociatie buna ziua pentru rezervarea denumirii unei asociatii am inteles ca trebuie ... (vezi toată discuția)
Infiintare club sportiv poker ralucagogiltan ralucagogiltan care este baza legala si procedura infiintarii unui club sportiv de poker (vezi toată discuția)
Schimbare denumire asociatie DE_camdiana DE_camdiana Buna seara. Asociatia \"X\" doreste sa schimbe denumirea in: Asociatia \"Club sportiv X\", pentru a se putea afilia la federatia de profil. Ce demersuri ... (vezi toată discuția)