Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... consultanta si reprezentare pentru infiintare club ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

consultanta si reprezentare pentru infiintare club sportiv

buna seara

as dori sa stiu cine ar putea sa ma ajute in schimbul unui onorariu decent(eventual cu reducere pentru student) sa infiintez un club sportiv in Bucuresti.
mentionez ca am inceput demersurile de una singura cu cererea pentru denumirea clubului, si interesarea de act constitutiv si statut dar de aici am nevoie de ajutor.

multumesc
ne puteti da detalii despre clubul dorit? cum ati vedea organizarea lui discipline practicate etc.
Doriti sa si inscrieti Clubul in Federatia de gen?
Va putem ajuta cu amandoua operatiunile.
Cu stima,
Av. Niculescu-Gorpin