Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... recuperare creante
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

recuperare creante

Buna seara, ce cale exista pentru o societate aflata in insolventa pentru a-si recupera crentele sale si la ce articol din legea 85/2014 este prevazut acest lucru
Administratorul judiciar va trebui să formuleze acțiuni împotriva debitorilor societății, în vederea recuperării creanțelor.