Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... revizuire - apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

revizuire - apel

Buna ziua!
La Tribunalul Gorj am obtinut hotarare pt. emiterea deciziei de pensionare, la Curtea de Apel s-a admis apelul Casei de Pensii si am facut cerere de revizuire. la prima sedinta s-a hotarat astfel: Admite cererea. Constată incompatibilitatea magistraţilor ...... Fără cale de atac.
Ce inseamna, ca se rejudeca dosarul? Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~