avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 274 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... revizuire - apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

revizuire - apel

Buna ziua!
La Tribunalul Gorj am obtinut hotarare pt. emiterea deciziei de pensionare, la Curtea de Apel s-a admis apelul Casei de Pensii si am facut cerere de revizuire. la prima sedinta s-a hotarat astfel: Admite cererea. Constată incompatibilitatea magistraţilor ...... Fără cale de atac.
Ce inseamna, ca se rejudeca dosarul? Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: mihaela_1968 , utilizator 11:53, 4 Septembrie 2015
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Numarul unic al dosarului se pastreaza in cazul rejudecarii ? ABANA ABANA Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.Intrebarile sint :: 1.Intr-un dosar avind numarul X/Y/2010(numar acordat de Judecatorie), Tribunalul admite ... (vezi toată discuția)
Solutii Liza43 Liza43 Buna ziua. Am avut doua dosare diferite unul cu o cerere de lamurire si altul cu revizuire fond. Primul. Tip solutie:Admite cererea Solutia ... (vezi toată discuția)
Rejudecare cauza amavrancea amavrancea Buna ziua, Sunt parte intr-un proces de succesiune dezbatut in instanta la Judecatoria sector 4..S-a dat o sentinta la fond,s-a facut recurs la Tribunalul ... (vezi toată discuția)