Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediul pentru cresterea copilului: Indiferent de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediul pentru cresterea copilului: Indiferent de durata pentru care se opteaza, indemnizatia maxima va fi aceeasi in primul an

Buna ziua,
Ce stiti despre acest subiect? S-a votat aceasta lege?
Va multumesc!
Inca nu s-a votat, a trecut de Senat si intra la Camera Deputatilor care este for decizional.