Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cum intru in medical daca lucrez pe PFA?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cum intru in medical daca lucrez pe PFA?

Buna ziua! Lucrez ca PFA, colaborator la o scoala privata din Bucuresti, si sunt insarcinata. As vrea sa stiu cum imi iau concediu medical, unde se depun actele (directorul scolii mi-a spus ca el nu are nici o treaba, ma plateste la ora efectuata) precum si dosarul pentru Concediu crestere copil.
Va multumesc anticipat!
~ Conținut șters la cerere ~