Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Legalizare sentinta divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Legalizare sentinta divort

buna ziua.unde pot plati taxa de timbru pt legalizare sentinta divort?mentionez ca nu sunt din orasul de unde ma-m judecat si oare pot sa trimit prin posta cererea cu taxa de timbru?cum sa procedez?
taxa judiciara se achita la Directia de taxe si impozite locale din localitate unde aveti domiciliul.