Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general evidenta combustibil
Discuție deschisă în Contabilitate în general

evidenta combustibil

cine are obligatia sa tina evidenta consumului de combustubil intr o institutie publica....vreun act normativ daca se poate sa indicati.multumesc
Nu exista un temei legal, dar acesta evidenta o tine cel care are in subordine masinile sau contabila.Tineti evidenta cu cat combusibil s-a plecat si cats- a consumat.