Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Reziliere PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Reziliere PFA

Buna ziua!
Urmeaza sa imi reziliez PFA-ul si as dori sa stiu daca trebuie sa trec si pe la Casa de Asigurari de Sanatate pentru a anunta, sau e suficient la Registrul Comertului si la Finante.
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~