Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis retinut pentru deteriorare. Cum pot obtine o ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis retinut pentru deteriorare. Cum pot obtine o alta dovada?

am permisul retinut pentru deriorare si a expirat dovada de 15 zile. este obligatorie plata amenzii pentru a obtine o alta dovada?
depsre ce plata ar putea fi vorba , ati primit si amenda cumva?
amenda de 420