Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Corectare SAGA REVISAL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Corectare SAGA REVISAL

Buna ziua!

Intrebarea mea este ca in programul Saga Revisal se poate corecta de la 8 ore la 4 ore? Care sunt pasii?
Mentionez ca angajatul a lucrat in luna iulie si august.
Eu nu lucrez cu programul, este vorba despre tatal meu si firma respectiva nu vrea sa corecteze,fiindca" nu se poate"!

Va multumesc !
O zi buna!
Exista posibilitatea modificarii duratei tuimpului de munca si in SAGA - REVISAL.

Tatal dvs poate sesiza ITM-ul , in situatia in care societatea nu doreste sa faca inregistrarea respectiva.
Puteti sa-mi scrieti care sunt pasii, va rog?