Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Monografie constructie blocuri
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Monografie constructie blocuri

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu o monografie contabile pentru constructia unor blocuri de apartamente care vor fi vandute. Mentionez ca societatea are autorizatia de constructie cesionata de la un invetitor imobiliar care este proprietarul terenului.
Va multumesc anticipat
Intrebarea este complexa si in fapt ceea ce solicitati acopera activitatea unei firme de constructii pe un timp indelungat (1-2 ani).
Cred ca mai oportun ar fi sa angajati un contabil.