Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Decretul nr.12/1965
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Decretul nr.12/1965

Va rog ,
daca ma poate ajuta cineva cu o forma printabila a decretului 12 din ianuarie 1965!
Multumesc anticipat!
Cu stima!
În vigoare de la 27.01.1965 până la 16.10.1980, fiind abrogat și înlocuit de Decretul nr. 313/1980.
Text la:
[ link extern ]
Va multumesc frumos!
Din pacate textul de lege solicitat de catre mine nu exista in baza de date respectiva. Exista date doar de prin decembrie 1965!
Cu stima!
Revin cu o completare a rugamintii anterioare:
Mai am nevoie de Hotararea Consiliului de Ministri nr. 39/1965 pentru aplicarea Decretului nr. 12/1965 publicata in Colectia de hatarari si dispozitii ale Consiliului de Ministri nr. 3 din 27 ianuarie 1965 si, similar, pentru Decretul nr. 313 din 14 octombrie 1980 publicat in Buletinul Oficial nr. 83 din 16 octombrie 1980. A m inca nevoie de Decretul 12/1965 publicat in Buletinul Oficial nr. 4 din 27 ianuarie 1965.
Va multumesc frumos!
Cu stima!
Anunt ca multe legi vechi se pot gasi la Arhivele Nationale! Au acolo monitoare oficiale inca de la Cuza incoace!