Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Anexa la Decret nepublicate in Buletinul Oficial ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Anexa la Decret nepublicate in Buletinul Oficial

Buna ziua. Va rog sa ma ajutati in rezolvarea urmatoarei probleme: imi poate pune la dispozitie cineva anexele de la DECRET Nr. 467 din 28 decembrie 1979 privind evaluarea constructiilor, terenurilor si plantatiilor ce se preiau, cu plata, in proprietatea statului prin expropriere sau in alte cazuri prevazute de lege? In Decret scrie ca acestea au fost comunicate institutiilor interesate, deci nu sunt publicate in Buletinul Oficial respectiv. De unde le pot procura pentru ca la Monitorul Oficial sau la Arhivele Statului este doar textul publicat nu si anexele. Va multumesc mult, O zi buna!

EMITENT: Consiliul de Stat al Republicii Socialiste Romania

aparut in BULETINUL OFICIAL Nr. 3 din 4 ianuarie 1980
Am gasit anexele la Decretul 467/28.12.1979 la Primaria Generala a Municipiului Bucuresti