avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 257 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Cerere valoare redusa - executare silita inainte de ...
Discuție deschisă în Executare silită

Cerere valoare redusa - executare silita inainte de finalizarea procesului

Bunsa seara,
Exista un proces avand ca obiect cerere valoare redusa cu un furnizor de gaz.
Desi procesul este in curs la tribunal, furnizorul de gaze a incheiat anticipat dosar de executare silita in baza unei hotarari judecatoresti care a fost atacata conform legii prin apel.
Cum as putea sa ma folosesc de aceasta executare silita formulata inainte de o hotarare judecatoreasca.
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: perplex , utilizator 19:16, 30 Octombrie 2015
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Instituția publică poate achita salariaților diferențe salariale ? oanaportar oanaportar Vă rugăm din tot sufletul să ne ajutați cu câteva sfaturi, cum să se procedeze în cazurile următoare: - caz 1 - un salariat a câștigat în ... (vezi toată discuția)
Legalizare hotarare judecatoreasca zidaru zidaru Am primit hotararea judecatoreasca prin care fostul angajator e obligat sa imi plateasa drepturile salariale cuvenite in valoare de 13000 lei.Nu este semnata ... (vezi toată discuția)
Exista un termen ? + unde se depune cererea ? oanaportar oanaportar Buna dimineata ! Va rog mult sa imi spuneti 1. - daca exista un termen in care trebuie sa se ceara intoarcerea unei executari silite ? 2. - actiunea de ... (vezi toată discuția)