Forum Discuţii juridice Executare silită Cerere valoare redusa - executare silita inainte de ...
Discuție deschisă în Executare silită

Cerere valoare redusa - executare silita inainte de finalizarea procesului

Bunsa seara,
Exista un proces avand ca obiect cerere valoare redusa cu un furnizor de gaz.
Desi procesul este in curs la tribunal, furnizorul de gaze a incheiat anticipat dosar de executare silita in baza unei hotarari judecatoresti care a fost atacata conform legii prin apel.
Cum as putea sa ma folosesc de aceasta executare silita formulata inainte de o hotarare judecatoreasca.
Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~