Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cand pot iesi la pensie?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cand pot iesi la pensie?

Buna ziua
Vin cu rugamintea de a ma lamuri cind pot iesi la pensie ,
F,23.11.1957
28 ani lucrati din care 8ani gr,2
multumesc
Intervenţie moderator

@ heidrun

Potrivit regulamentului de postare pe care trebuie să îl respectaţi ori de câte ori scrieţi aici, fiecare utilizator este identificat printr-un singur nume de utilizator (user).

Dacă întrebaţi pentru alte persoane, vă rog să specificaţi asta de fiecare dată. Altfel îi încurcaţi complet pe cei care vă răspund iar rezultatul va fi acela că veţi primi răspunsuri greşite. Mulţumesc anticipat!

Gabriela Pintea
Gabriela Pintea, Consilier juridic