avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 971 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbare sediu social in acelasi judet
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbare sediu social in acelasi judet

Buna ziua!

O microintreprindere isi schimba sediul social in acelasi judet. Modificarea apare deja la ANAF, prin schimbarea inspectorului fiscal.
Se mai depune formularul 050?

Multumesc.
Cel mai recent răspuns: ellinia , utilizator 12:39, 9 Noiembrie 2015
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns! Toate acestea le-am facut deja, sediul social este schimbat in alta localitate, in acelasi judet.
Ma intereseaza daca se mai depune formularul 050 la ANAF! Avand in vedere ca schimbarea s-a facut deja, ni s-a schimbat inspectorul fiscal.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbare sediu social lidiao lidiao S-a schimbat sediul firmei din 2012 la reg.comert, dar nu s-a depus formular 050 la Anaf, astazi s-a aflat in urma scoaterii cert.constatator ca sediul e pe ... (vezi toată discuția)
Declaratie 050- firma noua Noma Noma Buna ziua, Am infiintat o firma la inceputul anului curent, iar acum cateva zile primesc o scrisoare de la ANAF, ca trebuie sa depun urgent declaratia 050, ... (vezi toată discuția)
Schimbare domiciliu fiscal pfa cadyman cadyman Buna ziua, Mi-am schimbat buletinul pe Oras. Bragadiru Judet Ilfov Acum trebuie sa imi schimb domiciliu fiscal din Braila in orasul Bragadiru , Judetul ... (vezi toată discuția)