Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbare sediu social in acelasi judet
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbare sediu social in acelasi judet

Buna ziua!

O microintreprindere isi schimba sediul social in acelasi judet. Modificarea apare deja la ANAF, prin schimbarea inspectorului fiscal.
Se mai depune formularul 050?

Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns! Toate acestea le-am facut deja, sediul social este schimbat in alta localitate, in acelasi judet.
Ma intereseaza daca se mai depune formularul 050 la ANAF! Avand in vedere ca schimbarea s-a facut deja, ni s-a schimbat inspectorul fiscal.