Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Autorizatii pentru cod caen 4532
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Autorizatii pentru cod caen 4532

Buna ziua pentru o unitate cu codul CAEN 4532 ce autorizatii trebuie sa aibe ( ceva de genu autoriz. sanitara , vederinara , contracte de salubrizare, psi) , conform carei legi, si cum se pot obtine
Va multumesc .
sanitara nu vad de ce.. in rest toate:salubritate, SSM, PSI, Politie.