avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 920 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Autorizatii pentru cod caen 4532
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Autorizatii pentru cod caen 4532

Buna ziua pentru o unitate cu codul CAEN 4532 ce autorizatii trebuie sa aibe ( ceva de genu autoriz. sanitara , vederinara , contracte de salubrizare, psi) , conform carei legi, si cum se pot obtine
Va multumesc .
Cel mai recent răspuns: Vlajoaga Robert Mihai PFA , Consultant fiscal 14:53, 3 Decembrie 2015
sanitara nu vad de ce.. in rest toate:salubritate, SSM, PSI, Politie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatii de functionare necesare pentru urmatorul cod caen 4532 ContSters266201 ContSters266201 Buna ziua Am infiintat o intreprindere individuala platitoare de TVA ( 4532 Comert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule ) Am un chios de ... (vezi toată discuția)
Avizul de functionare ernest192 ernest192 Buna ziua as avea o intrebare eu vreau sa incep o afacere tip fast food cu o rulota prin piete si targuri am adaugat noul cod caen in actul constatator. Ce ... (vezi toată discuția)
Autorizare sala kinetoterapie suciudoina suciudoina Eu am o sala de kinetoterapie,cu 3 angajati si are codul CAEN 8690.Ce autorizatii si avize trebuie sa am obligatoriu si daca pot eu sa fac protectia muncii si ... (vezi toată discuția)