Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... invalid gr.3 pot sa lucrez mai mult de 4 ore/zi?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

invalid gr.3 pot sa lucrez mai mult de 4 ore/zi?

In calitate de invalid gr. 3, pot sa inchei contract de munca cu timp flexibil...insa care sa rezulte mai mult de 4 ore/zi? ex. 3 zile/saptamana?
nu aveti cum sa nu promovati examenu, si nu cred ca va da vreun doctor ca nu aveti drept de munca atata vreme cat aveti de la comisia de munca drept asa ca nu va nelinistiti