Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Liberare conditionata
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Liberare conditionata

daca o persoana a fost condamnat pe codul penal vechi,poate fi eliberat de pe regim de detentie inchis sau dupa doar de pe semideschis,cum prevede noul cod?
~ Conținut șters la cerere ~