Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... ferma eas bucimeni
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

ferma eas bucimeni

Caut ferma eas bucimeni nr 6 castel negoiesti comuna soldanu judetul ilfov, daca stie cineva daca s-a schimbat denumirea am nevoie de un numar de telefon pentru ami scoate anii lucrati. Multumesc.
Intrebati la Directia Arhivelor Nationale a jud. Ilfov.

Bucureşti, str. Leaota nr. 2A, sector 6 .
Telefon: 021/7774993
Fax: 021/7774993
E-mail: ilfov@arhivelenationale.ro