Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate In legatura cu un spatiu comercial amenajat la ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

In legatura cu un spatiu comercial amenajat la parterul blocului de locuit

Buna ziua in urma cu patru ani mi-am dat acordul ca vecinul de la parter sa transforme apartamentul intr-un spatiu comercial .Iar acum din cauza ca se tine usa deschisa iarna eu fiind bolnav ampudandumi-se un picior nu mai sunt de acord cu acel spatiu comercial deoarece, nu ma pot intelege cu vecinul sa tina inchisa usa pe timpul ierni alt fel riscand sa imi pierd si celalalt picior din cauza frigului . Din cate am auzit acordul de functionare aspatiului respectiv trebuie reinoit la 2 ani . Nu ma pot intelege pe cale amiabila cu vecinul , ma ameninta ca ma da in judecata pentru ca i-am cerut sa inchida usa pe timpul iernii. Va rog safatuiti-ma ce sa fac . Astept raspunsul dumneavoastra . Multumesc anticipat .
nu ma pot intelege cu vecinul sa tina inchisa usa pe timpul ierni alt fel riscand sa imi pierd si celalalt picior din cauza frigului

Nu aveti apartamentul incalzit ?