Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Restrictie pe drum privat
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Restrictie pe drum privat

Locuim intr-un cartier unde drumul de acces este privat.Am dori sa stim cui trebuie sa ne adresam pentru a restrictiona accesul pe drum numai autovehiculelor pana la 3500 kg si viteza max.de 30 km/ora.
Multumim anticipat
marbostgms, utilizator