avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Restrictie pe drum privat
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Restrictie pe drum privat

Locuim intr-un cartier unde drumul de acces este privat.Am dori sa stim cui trebuie sa ne adresam pentru a restrictiona accesul pe drum numai autovehiculelor pana la 3500 kg si viteza max.de 30 km/ora.
Multumim anticipat
Ultima modificare: Joi, 3 Decembrie 2015
marbostgms, utilizator

Alte discuții în legătură

Poluare fonica si noxe masini zona rezidentiala elenaangel elenaangel Buna ziua, Dorim sa facem o petitie dar nu stim cui sa ne adresam si ce temei legal sa invocam in sustinerea acesteia . Locuim intr-un cartier de case unde , ... (vezi toată discuția)
Stimati avocati! am si eu o intrebare: este permis conducerea ... gaz gaz Stimati avocati! Am si eu o intrebare: Este permis conducerea unui tractoras tuns gazon cu remorca, in incinta unui sat? Ce categorie trebuie sa aiba ... (vezi toată discuția)
Cate puncte primesc??? Ramona24 Ramona24 #-osalutii!! am primit prin posta o adresa cum ca am depasit limita de viteza cu 25 km/ora intr-o localitate unde maxim era 50 km la ora ... (vezi toată discuția)