Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Nota de lichidare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Nota de lichidare

Am lucrat la o firma 8 zile si am cerut nota de lichidare.In nota de lichidare scrie salariul de incadrare,venit brut,7 zile lucrate,ore nem 8,val Co neefectuat 76,iar la restul rubricilor este trecut 0.Nu scrie nr. contractului de munca.Va rog sa imi explicati ce inseamna acest lucru si ce ar trebui facut.
Va multumesc !
De unde a rezultat cele 8 ore de absente nemotivate?
Nu am primit un raspuns.
Chiar nu a fost cazul...
Aveti cum sa dovediti ca ati fost la munca in acea zi ?