avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Decizie pronuntata in apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Decizie pronuntata in apel

Decis:
Admite apelurile, schimba in tot sentinta apelata si pe fond respinge actiunea ca nefondata.Definitiva.Pronuntata in sedinta publica.

Editat de moderator simonette12- motiv pct.1.2 din Regulament (am rugamintea sa lecturati Regulamentul forumului)

Ultima modificare: Duminică, 20 Decembrie 2015
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Cel mai recent răspuns: Admin , administrator 19:51, 22 Decembrie 2015
Care este intrebarea dumneavoastra?
gabbyyy94 a scris:

Decis:
Admite apelurile, schimba in tot sentinta apelata si pe fond respinge actiunea ca nefondata.Definitiva.Pronuntata in sedinta publica.

Editat de moderator simonette12- motiv pct.1.2 din Regulament (am rugamintea sa lecturati Regulamentul forumului)




Dupa editare de catre administrator @simonette12, aceasta postare a ramas fara intrebare.
Daca tor cenzurati, lasati sa se inteleaga ceva din problema userului.
@procmarci
E chiar asa de greu sa cautati in Regulament explicatia editarii? O aveti si la mesajul care vi s-a sters.
Ca sa fie usor:

1.2. Scrierea nejustificata cu majuscule, litere îngrosate, italice, subliniate, sau cu alte artificii este greu de citit. Tineti cont ca folosirea excesiva a tehnicilor de subliniere a textului echivaleaza cu a tipa la ceilalti utilizatori, actiune care ar putea fi interpretata ca fiind agresiva in forum.

www.avocatnet.ro/content/tag...

Textul a fost editat doar pentru a-l face usor de citit.

Cand mai aveti nelamuriri in privinta actiunilor moderatorilor va rog sa folositi mesageria privata. Aceasta prevedere o gasiti tot in Regulamentul de postare:

In privinta masurilor intreprinse, utilizatorii pot cere explicatii moderatorilor numai prin mesaje private.


Multumesc anticipat pentru intelegere.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Succesiune TANASENASTASA TANASENASTASA unde ma pot adresa pt a scoate un titlu de proprietate sau macar o copie dupa un teren pe care l-au cumparat bunicii mei in anul 1951?la primarie sau directia ... (vezi toată discuția)
Caut urgent avocat care sa ma scape de contractele de telefonie Roman85 Roman85 Doresc sa reziliez contractele de telefonie pe care le am. Cum procedez in asa fel incat sa nu mai platesc nimic, ci sa platesc doar facturile pe ce am ... (vezi toată discuția)
Caut consilier juridic timisoara alinel alinel Caut consilier juridic cu experienta in litigii constructii/imobiliare. Editat de moderator simonette12- motiv pct.1.2 din Regulament (vezi toată discuția)