Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Decizie pronuntata in apel
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Decizie pronuntata in apel

Decis:
Admite apelurile, schimba in tot sentinta apelata si pe fond respinge actiunea ca nefondata.Definitiva.Pronuntata in sedinta publica.

Editat de moderator simonette12- motiv pct.1.2 din Regulament (am rugamintea sa lecturati Regulamentul forumului)

MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Care este intrebarea dumneavoastra?
gabbyyy94 a scris:

Decis:
Admite apelurile, schimba in tot sentinta apelata si pe fond respinge actiunea ca nefondata.Definitiva.Pronuntata in sedinta publica.

Editat de moderator simonette12- motiv pct.1.2 din Regulament (am rugamintea sa lecturati Regulamentul forumului)

Dupa editare de catre administrator @simonette12, aceasta postare a ramas fara intrebare.
Daca tor cenzurati, lasati sa se inteleaga ceva din problema userului.
@procmarci
E chiar asa de greu sa cautati in Regulament explicatia editarii? O aveti si la mesajul care vi s-a sters.
Ca sa fie usor:

1.2. Scrierea nejustificata cu majuscule, litere îngrosate, italice, subliniate, sau cu alte artificii este greu de citit. Tineti cont ca folosirea excesiva a tehnicilor de subliniere a textului echivaleaza cu a tipa la ceilalti utilizatori, actiune care ar putea fi interpretata ca fiind agresiva in forum.

www.avocatnet.ro/content/tag...

Textul a fost editat doar pentru a-l face usor de citit.

Cand mai aveti nelamuriri in privinta actiunilor moderatorilor va rog sa folositi mesageria privata. Aceasta prevedere o gasiti tot in Regulamentul de postare:

In privinta masurilor intreprinse, utilizatorii pot cere explicatii moderatorilor numai prin mesaje private.

Multumesc anticipat pentru intelegere.