Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratii PFA radiat
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratii PFA radiat

Buna ziua,
Am radiat PFA-ul in data de 25.11.2015. Imi puteti spune,va rog,ce declaratii mai trebuie sa depun la ANAF anul acesta? (profesie liberala,neplatitoare TVA,venit sistem real).
Multumesc
Multumesc mult, o zi buna mai departe!