avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 998 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Reziliere abonament Orange
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Reziliere abonament Orange

cum pot rezilia un abonament orange,la care spun dansii ca mai am 7 luni de abonament,cica incheiat la distanta si cu care eu nu sunt de acord?
Cel mai recent răspuns: florescu74 , utilizator 13:30, 9 Ianuarie 2016
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Abonament telefonie mobila gina10 gina10 Buna ziua.As dori sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa pot rezilia contractul de telefonie mobila; am un contract de telefonie mobila incheiat pe un Srl; ... (vezi toată discuția)
Pot obține rezilierea contractului de telefonie dacă firma a modificat tarifele? Billy89 Billy89 Buna seara. Pe scurt problema mea este urmatoarea. Sunt plecat in Marea Britanie din anul 2016. In iunie 2017, dupa ce tarifele de roaming au fost eliminate, ... (vezi toată discuția)
Rezilierea unui abonament orange Lili69 Lili69 In octombrie 2017 am cumpărat un telefon la abonament Orange,durata contractului fiind de doi ani.Atunci mi s-a spus că,după 18 luni pot opta pentru o ... (vezi toată discuția)