Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Reziliere abonament Orange
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Reziliere abonament Orange

cum pot rezilia un abonament orange,la care spun dansii ca mai am 7 luni de abonament,cica incheiat la distanta si cu care eu nu sunt de acord?
~ Conținut șters la cerere ~