Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Costuri succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Costuri succesiune

Buna ziua!
As dori sa aflu cat costa succesiunea in cazul urmator
C. Paraschiva si C. Laszlo au avut un apartament in Carei.
Ei au avut un singur baiat C. Arpad, iar acesta a avut doi copii C. Johanna si C. Ciprian. Fata este copilul biologic iar Ciprian a fost adoptat.
A murit mai intai bunicul C. Laszlo si nu s-a facut succesiunea. Apoi a murit tatal C. Arpard si a ramas doar bunica C. Paraschiva. De doi ani a murit si ea. Nepotii C. Johanna si C. Ciprian doresc sa faca succesiunea. Cat ii costa.
Cu multumiri
flavia dinu
Contactati un notar.Estimativ cca.1000 lei.