Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cum este cazierul pana la venirea rezultatelor la ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cum este cazierul pana la venirea rezultatelor la problele de sange?

In urma unui filtru al politiei sotul meu a fost prins la volan cu o alcoolemie mare. Iau fost recoltate probele de sange dar rezultatul lor nu a venit inca. Daca am scoate cazierul acuma ,pana la venirea rezultatelor ar iesi un cazier curat sau ar iesi ceva pe cazier? Are voie sa paraseasca tara pana incepe procesul daca isi angajeaza un avocat sa il reprezinte? Va multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~