Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Apostila hotarare de divort din 1997
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Apostila hotarare de divort din 1997

Buna ziua. Am nevoie de o apostila pe o hotarare de divort din 1997,in care nu este specificat,, definitiva si irevocabila'' si ii mai trebuie o stampila.Unde o pot apostila,tinand cont de faptul ca-i mai trebuie adaugate aceste lucruri.multumesc.
trebuie sa legalizati sentinta judecatoareasca la instanta care a pronuntat-o, apoi sa o apostilati la tribunalul in raza caruia este arondata