Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Perioada de probatiune pe teritoriu romaniei
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Perioada de probatiune pe teritoriu romaniei

Multumesc.
Revin si vreau sa va spun ca fapta savarsita pe teritoriul Angliei este in curs de judecata , iar primul termen este pe 3 februrie 2016 .

Cei de la centru de probatiune pot afla ca eu am fost trimis in judecata pentru fapta savarsita pe teritoriu Angliei, in conditile in care nu s-a decis o hotarare definitiva- fiind abia la primul termen de judecata?
Multumesc anticipat pentru raspuns.
Buna seara!

Nu vor afla.

Cu stima.