Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... expertiza grafologica
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

expertiza grafologica

Imi poate spune cineva cat costa o expertiza grafologica?
Costurile expertizei sunt legate de volumul de lucru (in functie de obiectivele fixate pentru expert), de cheltuielile efectuate de catre expert pentru realizarea expertizei, de taxele si impozitele platite de catre expert la stat pentru suma incasata ca onorariu, etc.