Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... posibilitatea de cumparare a curtilor caselor ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

posibilitatea de cumparare a curtilor caselor nationalizate

buna ziua,
am cumparat o casa si terenul aferent acesteia in baza legii 112/1995, iar curtea-gradina mi-a fost inchiriata.Exista sanse sa pot cumpara aceasta curte? Unde trebuie sa ma interesez?
Da acu sa aprobat