Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale sediu cabinet individual de psihologie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

sediu cabinet individual de psihologie

Poate un cabinet individual de psihologie sa aiba sediul social la bloc iar punct de lucru la terti?
Ce forma de organizare are "cabinetul individual de psihologie" ?
Ca forma de exercitare liberala a profesiei de medic are sau nu personalitate juridica ?
In principiu, sediul social poate fi diferit de cel pentru punctul de lucru.