Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Deducere comisioane bancare pe PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Deducere comisioane bancare pe PFA

Buna ziua,

Pentru PFA sistem real, se pot deduce comisioanele bancare (administrare cont, comision interbancar,interogare sold si retragere numerar) daca contul este pe persoana fizica nu pe PFA?
puteti deduce comisioanele aferente operatiunilor pfa-ului