Forum Discuţii diverse Discuţia la modă Cine are dreptate in scandalul ANAF - INTACT
Discuție deschisă în Discuţia la modă

Cine are dreptate in scandalul ANAF - INTACT

Sunt foarte curioasa sa stiu cine are de fapt dreptate in scandalul dintre trustul Intact si ANAF. Am ascultat si am citit pe internet pareri pro si contra punerii in aplicare a deciziei definitive din 2014. Oare aplicarea deciziilor din instanta sunt optionale?
Nu se discuta
Hotararile judecatoresti definitive se pun in executare de buna voie sau silit de catre executorul judecatoresc.