Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Plangere judecător la NUP
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Plangere judecător la NUP

Vă rog să mă lămuriţi cu următorul aspect: plângerea la judecator pt NUP se face în termen de 20 de zile de la răspunsul Prim-procurorului sau la 20 de zile după ce am făcut plângere la acesta?? Mulţumesc!
In termen de 20 de zile de la comunicarea solutiei dispusa de catre prim-procuror.