Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ascultare convorbiri telefonice.
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ascultare convorbiri telefonice.

Buna seara. Cum aflu daca mi-au fost ascultate convorbirile ?
Pai credeti ca SRI asculta cu mandat daca sunt curiosi sa asculte ceva?
Conform legii nu le trebuie mereu mandat.
Si cine sa ii prinda si cum?
Daca ii prinzi incalci legea sigurantei nationale.
avocat_lascoschi@yahoo.com a scris:

[...]Si cine sa ii prinda si cum?
[...]

Doamne, doamne :)
avocat_lascoschi@yahoo.com a scris:

Pai credeti ca SRI asculta cu mandat daca sunt curiosi sa asculte ceva?
Conform legii nu le trebuie mereu mandat.
Si cine sa ii prinda si cum?
Daca ii prinzi incalci legea sigurantei nationale.

daca te asculta fara mandat pot da informatii secrete pe la Parchet?