Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CO in preaviz
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CO in preaviz

Bun ziua,

Daca angajatul mai are zile de concediu neefectuate si si-a dat demisia. Isi efectueza zilele de concediu in timpul celor 20 de zile de preaviz? Sau dupa cele 20 de zile?
~ Conținut șters la cerere ~
Dupa cele 20 de zile de preaviz,c.i.m. inceteaza si nu mai are cum sa efectueze CO.